Luiss hamiltons

Mercedes dominē arī otrajā F-1 treniņā Austrijā, šoreiz ātrākais Hamiltons 21.06.2014

F-1 līdervienība “Mercedes” turpināja dominēt atjaunotajā “Red Bull Ring” trasē arī otrajos treniņbraucienos pirms svētdien gaidāmās Austrijas “Grand Prix” izcīņas, taču šajā reizē labāko rezultātu sasniedza Luiss Hamiltons, raksta portāls “www.autoeuro.lv”.

Rosbergs uzvar Monako un atgūst vadību F1 kopvērtējumā 26.05.2014

Noturot aiz muguras komandas biedru Luisu Hamiltonu, par Monako "Grand Prix" izcīņas uzvarētāju svētdien kļuva vācu pilots Niko Rosbergs.

Hamiltons izcīna pirmo uzvaru 'Mercedes' komandas sastāvā 29.07.2013

Britu F-1 pilots Luiss Hamiltons šodien izcīnīja pārliecinoši triumfēja Ungārijas "Grand Prix" sacensībās, iegūstot savu pirmo uzvaru kopš pievienošanās "Mercedes" komandai un pirmo šajā sezonā.

Sebastians Fetels pārliecinoši uzvar Kanādas GP 10.06.2013

Ar pārliecinošu Sebastiana Fetela uzvaru ir noslēgusies Kanādas GP sacīkste. "Red Bull" pilots bija vadībā visu sacīksti, bet aiz Fetela risinājās aizraujoša cīņa par otro pozīciju, kurā pārāks bija Fernando Alonso, kurš pārspēja Luisu Hamiltonu 6 apļus pirms finiša.

Alonso triumfē Spānijā, Raikonens pietuvojas Fetelam kopvērtējumā 13.05.2013

Ar pārliecinošu Fernando Alonso uzvaru savā māju posmā ir noslēgusies sacīkstes Barselonas trasē.

Hamiltons: Ir patīkami pierādīt, ka man bijusi taisnība par pievienošanos Mercedes 21.03.2013

Luiss Hamiltons cenšas nokaunināt tos cilvēkus, kas kritizēja viņa lēmumu pamest “McLaren” un pievienoties “Mercedes” komandai.

Hamiltons izcīna uzvaru pirmajā ASV GP posmā 19.11.2012

Ar Luisa Hamiltona uzvaru ir noslēgusies pirmā sacīkste jaunajā Ostinas trasē ASV. Otrais finišēja čempionāta līderis Sebastians Fetels, bet viņa vienīgais sāncensis uz titulu Fetnando Alonso palika trešais.

Hamiltons parakstījis trīs gadu līgumu ar 'Mercedes' 28.09.2012

Pirmās formulas (F-1) pilots Lūiss Hamiltons parakstījis trīs gadu līgumu ar ”Mercedes” komandu, vēsta BBC.

Luiss Hamiltons uzvar Ungārijā, Raikonens otrais 30.07.2012

Ar "McLaren" pilota Luisa Hamiltona uzvaru ir noslēgusies Ungārijas GP sacīkste Hunagaroringa trasē. Finišā brits noturējās priešā abiem "Lotus" pilotiem Kimi Raikonenam un Romēnam Grožānam.

Hamiltons izcīna uzvaru Kanādā - septītais uzvarētājs šogad 11.06.2012

Ar Luisa Hamiltona trešo uzvaru Kanādas GP posmā ir noslēgusies sacīkste Monreālas ielās. Tādejādi pirmajos septiņos posmos Formula 1 čempionāta ir bijuši septiņi dažādi uzvaretāji. Otro vietu ieņēma Romēns Grožāns, bet trešais palika Serhio Peress - abiem pilotiem bija viena boksu apmeklējuma stratēģija.